MSN News

MSN News

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 193
  • DOSYA BOYUTU 4.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

MSN News uygulaması ile son dakika haberlerini ve ilginizi çeken konuları en güvenilir kaynaklardan takip edebilirsiniz.

MSN News, Türkiye’de ve Dünya genelinde neler olup bittiğini anında ileten en güvenilir kaynakları bir arada toplayan bir haber uygulaması ve rss bağlantılarını destekliyor. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda ön yüklü gelen Bing uygulamaları arasında yer alıyor ve zengin içeriğinin yanında modern ve sade arayüzü ile platformdaki haber uygulamalarından öne çıkıyor.

Yerli ve yabancı haber kaynaklarına tek bir yerden ve web tarayıcınızı açmadan erişme kolaylığı sunan MSN News uygulamasında gündem, spor, magazin, sağlık, teknoloji, finans, sinema başta olmak üzere ilginizi çeken tüm konuları takip edebiliyorsunuz. İçerikleri çevrimiçi okuyabildiğiniz gibi indirerek dilediğiniz bir zaman internet bağlantısına ihtiyaç duymadan da okuyabiliyorsunuz. Daha rahat ve keyifli okuma için yazı tipi ve boyutunu ayarlayabileceğiniz seçenekler de mevcut.

MSN News, haberleri ülke bazında filtreleme seçeneği de sunuyor. Bulunduğunuz ülkeyi seçerek o ülkenin en güvenilir haber kaynaklarından içerikleri okuyabiliyorsunuz. Haber kaynaklarına Türkiye’nin de dahil edilmesi ve içeriğin tamamen Türkçe olması da platformdaki diğer haber uygulamalarını düşündüğümüzde artı bir özellik.

MSN News, sadece Türkiye değil Dünya gündemini takip edebileceğiniz ve de Windows Platformundaki en modern ve zengin içerikli haber uygulaması. Haberleri dijital ortamdan takip eden biriyseniz MSN Haberlerin içeriğine kesinlikle göz atmalısınız.