Rock Radio 1.5.2.211 (Android)

Rock Radio

Rock Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rock Radio, en iyi rock müzik kanallarını kesintisiz ve ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz popüler bir radyo uygulamasıdır.

Rock müzik severlerin buluşma noktası Rockradio’nun resmi Android uygulaması ile nerede olursanız olun en çılgın rock şarkıcılarının gözde parçalarını dinleyebilirsiniz. Her biri alanında uzman kişiler tarafından yönetilen 35’ten fazla en iyi rock müzik kanallarını bir arada bulabileceğiniz uygulama hem ücretsiz hem de reklamsız.

Classic, Hard, Metal, Modern ve daha onlarca rock tarzını içeren Rockradio uygulaması hem kablosuz hem de 3G bağlantı üzerinden dinleme imkanı tanıyor. Üstelik arabellek çubuğu üzerinden veri kullanımını da takip edebiliyorsunuz. Yeni ve eski rock parçalarını 7 / 24 yüksek kalitede dinleyebileceğiniz uygulama arka planda ve kilit ekranında çalma desteği de sunuyor. Dilediğiniz bir zamanda radyonun otomatik olarak kapanmasını sağlayabileceğiniz bir seçenek te mevcut.

80 ve 90’lar, Black Metal, Blues Rock, Classic Rock, Death Metal, Hard Rock, Heavy Metal, Metal, Nu-Metal, Hardcore, Rap Metal, Soft Rock, Thrash Metal, Rockradio uygulamasında dinleyebileceğiniz kanallardan sadece birkaçı.

YORUMLAR