Running Circles

Running Circles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Running Circles, refleks ve becerilerinizi test edebileceğiniz dinamik bir beceri oyunu.

Running Circles, hareketli bir beceri oyunu arayan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin ellerinden düşüremeyecekleri bir seçenek.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyunda daireler arası seyahat ediyoruz. Bu esnada karşımıza çok sayıda tehlikeli yaratık çıkıyor. Hızlı refleksler ile bu yaratıklardan kaçıp yola devam etmek görevimizin bir parçası

Görsel olarak sade bir çizgide ilerleyen Running Circles'ta gereksiz animasyonlara ve özel efektlere yer verilmemiş. Fakat çok kuru ve tatsız bir oyun deneyimi de sunulmuyor. Bu bağlamda dengenin iyi ayarlandığını söyleyebiliriz.

Oyunun kontrolleri ekrana tek dokunuş yapma üzerine kurulu. Ekrana her bastığımızda karakterimiz yürüdüğü tarafı değiştiriyor. Örneğin çemberin dışında yürürken ekrana dokunursak karakter iç tarafa geçiyor ve orada yürümeye başlıyor. Çemberlerin kesiştiği noktalarda ise diğer çembere geçiş yapıp orada yürümeye devam ediyor.

Running Circles'a ilk başladığımız tek bir karakter seçeneğimiz var. İlerledikçe yepyeni karakterler açılıyor. Onlarca farklı ve son derece ilginç tasarımlı karakterlerin olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Reflekslerinize güveniyorsanız ve ücretsiz bir oyun arıyorsanız Running Circles'ı denemelisiniz.

YORUMLAR