Runtastic Push-Ups 1.5.1 (Android)

Runtastic Push-Ups

Runtastic Push-Ups
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bu kapsamlı şınav çekme uygulaması ile ev ortamında spor yapabilir ve fiziksel yapınızı destekleyebilirsiniz.

Yorucu bir iş veya okul gününden sonra soluğu spor salonunda almak çoğu kişinin yapmak isteyeceği son şeydir. Fakat sporun vücudumuz için ne kadar faydalı olduğu da yadsınamaz bir gerçek. Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz bir uygulama olan Runtastic Push-Ups ile ev ortamınızda spor salonu atmosferi yaratabilirsiniz.

Android akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilen bu uygulama sayesinde kapsamlı bir spor asistanına kavuşmuş oluyorsunuz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Runtastic Push-Ups, adından da anlaşılacağı üzere şınav uygulamasıdır. Vücudunun üst bölümlerini çalıştırmak isteyen kullanıcıları hedefleyen bu etkili uygulama ile spor salonuna gitmeden fiziksel yapınızı geliştirebilir ve kondisyonunuzu koruyabilirsiniz.

Kullanımı son derece eğlenceli ve kolay olan uygulama, kişisel verilerinizi ayrıntılı bir şekilde analiz ederek daha etkili çalışmalar yapmanız konusunda sizi destekliyor. Bu sayede programınız üzerinde daha etkili düzenlemeler yapabilir ve harcadığınız eforun karşılığını eksiksiz alabilirsiniz.

Özellikler;

  • Sesi komut özelliği
  • Geri sayım fonksiyonu
  • Kapsamlı egzersiz planları
  • Sosyal medya desteği

Eğer siz de ev ortamında spor yapmayı tercih ediyorsanız bu uygulama ile bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR