Scoutium 2.0.5 (Android)
Scoutium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Futbolcuları değerlendirin, analizlerinizle para kazanın.

Scoutium, futbolseverler için hazırlanmış tamamen ücretsiz bir mobil uygulama. Sadece futbolseverler değil, lisanslı futbolcular, futbol kulüpleri, antrenörler, menajerler, tüm futbol profesyonellerine kullanabildiği spor uygulaması, kullanıcıların yaptığı futbolcu değerlendirmelerini ve canlı analizleri kulüplere ulaştırarak yeni yeteneklerin keşfedilmesini sağlıyor.

Dijital futbol gözlemciliği platformu Scoutium, hiçbir maçı kaçırmayan, izlemek kadar yorumlamaktan da keyif alan futbolseverlere hitap ediyor. Gözlemci olarak ücretsiz kayıt oluyor ve futbolcuları fiziksel, taktiksel, mental özelliklerini değerlendirip onları kulüplerin de keşfetmesini sağlıyorsunuz. Futbolcu değerlendirmeleriniz dikkat çekerse puan kazanıyor, rütbe atlıyor ve profesyonel bir scout olarak yaptığınız analizlerden para kazanmaya başlıyorsunuz.

Kulüplere genç yetenekleri daha kolay ve büyük mali yükün altına girmeden keşfetme imkanı verirken, futbolseverlere de analizleriyle gelir etmelerini sağlayan Scoutium mobil uygulaması, temiz, modern kullanıcı arayüzüyle de eşsiz deneyim sunuyor.

YORUMLAR