Ses Değiştirici

Ses Değiştirici
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ses Değiştirici, sesinizi değiştirerek farklı sesler çıkarmanızı sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

My Voice Changer, Android cihaz sahibi kulanıcıların seslerini değiştirerek şakalar yapabilmesini ve eğlenmesini sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Eğer sesimi nasıl değiştirebilirim diye düşünüyorsanız, bu uygulama tam sizin aradığınız çözüm.

Uygulamayı kullanarak sesinizi farklı seçeneklerden birini seçerek dönüştürebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz sesi belirledikten sonra ses kayıtları yapabilir ve arkadaşlarınıza e-posta aracılığı ile gönderebilirsiniz. Dilerseniz kaydettiğiniz sesleri Android cihazınızın zil sesi olarka belirleyebilirsiniz.

Farklı efektler ile sesinizi birleştirerek birbirinden komik sesler kaydedebileceğiniz uygulamayı hiç bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Sesinize helyum efekti ekleyerek bir bebek yada maymun gibi konuşabilirsiniz. Diğer efektler arasında yankı, erkek, kadın, canavar vb. sesler bulunmaktadır. Ayrıca sesinizin ekosunu da dinleyebilirsiniz.

Sesimi nasıl değiştirebilirim diye kendinize soruyorsanız, My Voice Changer'ı hemen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

YORUMLAR