Sınav Hocası

Sınav Hocası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birçok sınava ait soruları çözerek sınavlara daha etkili şekilde çalışabilirsiniz.

Sınav Hocası uygulamasıyla, Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinden bakanlıkların görevde yükselme sınavları, AÖF çıkmış sorular ve ehliyet sınavlarına kolaylıkla hazırlanabilirsiniz.

Sınavlara hazırlanırken çeşitli kaynaklara para dökmek yerine, Sınav Hocası uygulamasından tüm derslere ait sorulara ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından gönderilen ve yine kullanıcılar tarafından onaylanan soru havuzu da bulunan uygulamada, sınavlara hazırlanmanız oldukça kolay olacak diye düşünüyorum.

Sınav Hocası uygulamasında çözdüğünüz sorulardan sonra aynı teste ait yeni soruların gelmesini sağlayabiliyor veya yanlış çözdüğünüz soruları tekrar edebiliyorsunuz. Uygulama ana ekranından ise günlük olarak doğru ya da yanlış cevapladığınız soruların tekrarını yapabilmeniz mümkün. Sınav Hocası uygulamasını yükledikten sonra, teste başlamadan önce soruları indirerek internet bağlantınızın olmadığı durumlarda çevrimdışı olarak kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında, uygulama içerisindeki akademik takvim ile hiçbir sınavı kaçırmamanız hedeflenmiş.

YORUMLAR