Skins for Minecraft

Skins for Minecraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skins for Minecraft, Minecraft oyununda kullanabileceğiniz süper skinler bulabileceğiniz yararlı bir Android Minecraft skin uygulaması.

Skins for Minecraft, Minecraft oyuncularının birbirinden güzel skinler keşfedebilmesini sağlayan eğlenceli, yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Sadece Minecraft skinleri için geliştirilen uygulama üzerinde oyunu oynamanız mümkün değil. Ayrıca uygulama resmi değil yani Mojang tarafından geliştirilmedi.

En popüler Minecraft skinleri arasında gezerek en beğendiklerinizi kullanabileceğiniz uygulama Minecraft Pocket versiyonu için hazırlanmış bir uygulama. Eğer Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Minecraft oynamayı seviyorsanız ve yeni skinler keşfetmek hoşunuza gidiyorsa bu uygulama sayesinde 1000'in üzerinde uygulama keşfedebilirsiniz.

Skinleri uygulama üzerinde 3 boyutlu ve detaylı olarak görebiliyorsunuz. Böylelikle skini oyuna aktarmadan önce detaylı olarak görerek ön izleyebiliyorsunuz. Kararınızı verdikten sonra oyuna aktararak yeni skininizle birlikte oyunu oynayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak geliştirilen uygulama sayesinde her gün yeni ve farklı bir farklı skini deneme şansınız bulunuyor.

Uygulama ile skinleri oyuna aktarabilmeniz için BlockLauncher kullanmanız gerekiyor. Üzerine tıklayarak BlockLauncher'ı da sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Her zaman en iyi Minecraft skinlerini bulabileceğiniz Skins for Minecraft uygulamasına göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR