Sleep Music Timer 1.1 (Android)

Sleep Music Timer

1.1
Sleep Music Timer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sleep Music Timer, Android cihazlarınızda uyumadan açtığınız müzikleri belirlediğiniz süre sonunda otomatik olarak kapatan hem yararlı hem de ücretsiz bir Android uygulaması.

Sleep Music Timer, uyumadan önce müzik dinlemeyi seven Android kullanıcıları için geliştirilen hem yararlı hem de ücretsiz ve basit bir müzik durdurma uygulaması.

Kullanım ve yapı itibariyle çok sade ve basit olan uygulama, uyurken açacağınız müziğin siz uykuya daldıktan sonra kapanmasını sağlıyor. Böylece hem uyanma riskinizi hem de telefon ya da tabletinizi şarjının bitmesini engelliyor.

Sadece Google Müzik oynatıcı ile çalışan uygulama, Spotify ve diğer müzik uygulamalarını malesef durdurmuyor. Ayrıca uygulamanın bazı Android mobil cihazlarda da çalışmadı gözlenmiş. Test aşamasında kendi telefonum üzerinde bir sorun yaşamadım fakat siz yaşarsanız geliştiriciye telefon modelinizi ve uygulamanın çalışmadığını yorum ya da e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak yatakta açtığınız müziğin durmasını sağlamak için öncelikle uygulamayı açarak, kaç dakika sonra kapanması gerektiğini girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise 'Begin' tuşuna basarak sürenin başlamasını sağlıyorsunuz. Yazdığınız süre sona erdiğinde Google Müzik oynatıcı durduruluyor.

Yatmadan müzik dinlemeyi çok seviyorsanız bu uygulama sayesinde her gece en sevdiğiniz şarkıları dinleyerek uyuyup, siz uyuduktan sonra müziğin kapanmasını sağlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR