Smash Bandits Racing 1.08.04 (Android)

Smash Bandits Racing

Smash Bandits Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,103

  • ÜRETİCİ

    Hutch Games

Smash Bandits Racing heyecanlı ve kaliteli bir mobil yarış oyunudur

Smash Bandits Racing eğer yarış oyunu oynamayı seviyorsanız ve sıradan yarış oyunlarının dışına çıkarak yeni bir tecrübe yaşamak istiyorsanız deneyebileceğiniz oldukça eğlenceli bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Smash Bandits Racing'de sadece rakiplerimizle yarışmıyoruz, işi daha da eğlenceli kıulmak için oyuna polisler de ekleniyor ve yarış heyecan dolu bir polis kovalamacasına dönüşüyor. Oyunda asfaltla kaplı yolların haaricinde tozu dumana katabileceğimiz toprak yollara çıkabiliyor, etraftaki nesneleri ezip parçalayabiliyoruz.

Smash Bandits Racing'de yarışırken bize kullandığımız aracı değiştirme ve polisi atlatma imkanı veriliyor. Oyunda parlak boyalı lüks spor yarış arabalarını kullanabildiğimiz gibi araç değiştirme noktalarından geçerek tankları kullanabiliyor ve önümüze çıkan herşeyi ezebiliyoruz. Bunun yanında sürat tekneleri de bize sunulan araç seçenekleri arasında yer alıyor ve yarış heyecanı su üzerinde de devam ediyor.

Smash Bandits Racing'de yarışları kazandıkça kullandığımız arabaları geliştirebiliyoruz. Aracımızın hızını, yol tutuşunu ve motor gücünü artırarak polislerle daha kolay mücadele edebiliyoruz ve yarışları kazanarak yeni arabaları açabiliyoruz.

Smash Bandits Racing oldukça yüksek kaliteye sahip grafikleriyle görsel olarak başarıyı yakalıyor. Bu başarı yenilikçi ve eğlenceli oynanışla birleşiyor ve oyun severlere eşsiz bir deneyim sunuluyor.

YORUMLAR