Smashy Road: Wanted 1.1.2 (Android)

Smashy Road: Wanted

Smashy Road: Wanted
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,232

  • ÜRETİCİ

    Bearbit Studios B.V.

Smashy Road mobil cihazların en keyifli yarış oyunlarından biridir

Smashy Road oynaması inanılmaz keyifli olan ve mobil cihazların en keyifli yarış oyunlarından biri olarak tanımlayabileceğimiz bir yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Smashy Road, GTA serisinin ilk 2 oyununda kullanılan kuşbakışı kamera açısını Minecraft tarzı piksel grafiklerle birleştiriyor. Oyunda temel olarak polisten kaçan bir arabayı yönetiyoruz. Bizim yapmamız gereken şey aracımız sürekli ilerlerken onu sağa ve sola yönlendirerek polislerden kaçmasını, karşısına çıkan binalara ve engellere çarpmamasını ve polis barikatlarını aşmasını sağlamak. Oyunda polisten ne kadar çok kaçarsak aranma seviyemiz tıpkı GTA'daki gibi yükseliyor. 3-4 yıldızdan sonra ise işler karışıyor, özel tim işin içine giriyor. 5 yıldızdan sonra ise karşınızda orduyu, helikopterleri ve tankları bulursanız şaşırmayın.

Smashy Road, GTA'daki polis kovalamacalarında kullanılan eğlenceli öğeleri içerisinde barındırıyor. Polise yakalandığınızda Busted, denize düştüğünüzde veya arabanız patladığında Wasted yazılarını ekranda görebiliyorsunuz. Oyunda farklı araçları kullanabilmeniz mümkün. Bu iş için oyunu oynarken yol üzerinden toplayacağınız parayı kullanıyorsunuz. Oyunda oldukçageniş bir araç koleksiyonu bulunmakta. Güncellemeler yoluyla yeni araçlar da oyuna ekleniyor.

Smashy Road için söyleyebileceğimiz tek şey, bu oyun bağımlılık yapıyor. Oyunu elinizden bırakamıyorsunuz. Eğer mobil cihazlarınızda heyecanlı ve keyifli bir oyun oynamak isterseniz Smashy Road'u kaçırmayın.

YORUMLAR