Socializer Messenger

Socializer Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Socializer Messenger, Samsung'un Android telefon ve tablet kullanıcılarına sunduğu ücretsiz sosyal mesajlaşma uygulaması.

Socializer Messenger, rehberimizdeki kişilerle ücretsiz ve güvenli olarak mesajlaşmamıza izin veren Telegram uygulamasının geliştirilmiş sürümü diyebilirim. Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirip kullanabildiğimiz sosyal mesajlaşma uygulaması, kişilerimizle sohbet etme ve oyun oynama keyfini bir arada çıkarmamıza izin veriyor.

Samsung’un mobil mesajlaşma uygulaması Socializer Messenger, Telegram mantığında çalışıyor. Telefon numaramızı ardından adımızı giriyor ve rehberimizdeki kişilerle iletişime geçmeye başlıyoruz. Hesap oluşturmadan mesajlaşmayı mümkün kılan Telegram’ı Socializer Messenger’dan ayıran en büyük fark oyun alanı. Arkadaşlarımızla mesajlaşmanın dışında uygulamada sunulan oyunlardan birini seçip oynayabiliyoruz. Dilersek özel bir oda açıp arkadaş grubumuzla sohbet ederken oyun oynamanın keyfini çıkarabiliyoruz. Oyun demişken, uygulama üzerinde sunulan oyunlar yeni ve popüler olarak ayrı şekilde ve geliştirici iseniz oyunlarınızı mağazaya dahil edebiliyorsunuz. Öte yandan oyunları oynamak için cihazımıza indirip kurmamız gerekmiyor; doğrudan arkadaşımızla oynayacağımız oyuna karar veriyor ve başlıyoruz.

Açık kaynak kodlu olduğundan geliştiricilere de açık bir uygulama olan Socializer Messenger’ın çift ekran modu da oldukça ilginç. Aynı anda arkadaşımızla sohbet edebiliyor, oyun oynayabiliyor ve oyun sonucunu paylaşabiliyoruz.

Sohbet ve oyunu bir arada sunan Android uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkan Socializer Messenger, Samsung uygulaması olmasına karşın tüm Android cihazlarla uyumlu.