Solid Explorer File Manager (Android)

Solid Explorer File Manager

Solid Explorer File Manager
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    120

  • Üretici

    NeatBytes

Solid Explorer File Manager, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde dosya yönetimi işlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlayan gelişniş bir android uygulaması.

Solid Explorer File Manager, Android mobil cihazlarınız üzerinde dosya ve bulut hesaplarınızın yönetimini kolaylaştıran başarılı ve gelişmiş bir uygulama.

Materyal tasarıma sahip olan uygulamanın görünümü son derece şık ve modern. Fakat özellikleri ve kolay kullanımı ile daha da ön plana çıktığını söyleyebilirim.

Uygulama içerisinde yer alan iki farklı panel sayesinde aynı anda birden fazla klasör üzerinde gezinti yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu paneller arasında dosya sürükleyip bırakma desteği de bulunuyor.

Hemen hemen tüm popüler bulut dosya depolama servislerine ait hesaplarınızı yönetebileceğiniz uygulamanın tek kötü yanı ise ücretli olması. Fakat uygulamayı indirmek ve 14 gün boyunca tam özellikleri ile kullanmak ücretsiz. Bu süreden sonra ücret ödemeniz gerekiyor.

Sıkıştırılmış dosyaları okuma ve ayıklama özelliklerine de sahip olan Solid Explorer File Manager, bu dosyalar ile şifreli olsalar dahi arşivler oluşturabiliyor.

Dosya gizleme, FTP sunucusu, yer imleri, medya gezgini, depolama kullanım istekleri ve daha pek çok özelliğe daha sahip olan Solid Explorer File Manager, Android cihazlarınız için bulabileceğiniz en iyi dosya yönetimi uygulamalarından bir tanesi.

YORUMLAR