Songkick Concerts 1.3.0 (Android)

Songkick Concerts

Songkick Concerts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Songkick Concerts, favori şarkıcı ve müzik gruplarınızın konserlerini yakından takip ederek, gideceklerinizi planlayabileceğiniz süper bir Android uygulamasıdır.

Songkick Concerts, sık sık konsere gidenlerin ve müzik severlerin kullanabileceği başarılı bir Android uygulamasıdır. iOS versiyonu da bulunan uygulama, kısaca sevdiğiniz şarkıcıların ve grupların konser takvimlerini takip edebilmenizi sağlıyor. Bunun dışında yaşadığınız şehirde gerçekleşecek olan konserler hakkında da tüm bilgileri alabiliyorsunuz.

Sosyalleşmeyi seviyorsanız fakat yoğun tempoda çalışırken konserleri takip edemeyerek kaçırıyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulama üzerinde kendinize özel kişisel bir takvim ajandası oluşturabilirsiniz ve böylece sevdiğiniz konserlerin hiç birini kaçırmazsınız.

Uygulamanın en güzel yanı Google Music hesabınızı ve Last.fm hesabınızı tarayarak favori şarkıcılarınızı belirlemesi ve buna göre size konser aramalarını göstermesi diyebilirim. Müzik kütüphanenizi tarayan uygulama sizi uğraştırmadan favori şrkıcı ve gruplarınızı tanımlıyor.

Özellikler:

  • Facebook, Pandora ve Last.fm'deki favori sanatçılarınızı tespit ederek buna göre konser sonuçları gösterme
  • Yeni konserler eklendiğinde bildirim ile uyarı
  • Favori şarkıcı ve gruplarınızın konserlerinden oluşan kişisel ajanta oluşturma
  • Tüm konserler için gerekli bilgiler (harita, bilet vs.)
  • Yaşadığınız şehirde yada dünya çapında konser görüntüleme
  • gideceğiniz konserlerin planlarını tutabilme

Açıklamanın başında da dediğim gibi konserleri kaçırmayı sevmeyen biriyseniz, Songkick Concerts'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR