Spanish-English offline dict. (Android)

Spanish-English offline dict.

Spanish-English offline dict.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spanish-English offline dict. çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz bir İspanyolca sözlük uygulaması

Spanish-English offline dict. eğer İspanyolca öğreniyorsanız ya da İspanyolca konuşulan ülkelere yolculuk ediyorsanız elinizin altında olması gereken bir mobil İspanyolca sözlük uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Spanish-English offline dict. İspanyolca ve İngilizce dillerindeki kelimeleri birbirine çevirme amacıyla geliştirilmiş bir uygulama. Normalde bir kelimenin farklı bir dildeki anlamını bulmak için klasik sözlüklerde sayfa karıştırmaya ve sözcük bulmaya çalışırız. Spanish-English offline dict. bu işi çok daha kolay ve hızlı hale getiriyor. Uygulamanın arama bölümüne karşılığını bulmak istediğiniz İspanyolca ya da İngilizce kelimeyi yazıyorsunuz ve sonuçlar listeleniyor.

Spanish-English offline dict. içinde 59.000 civarında kelimenin karşılığı bulunmakta. Uygulamanın en başarılı yönü ise çevrimdışı olarak kullanılabilmesi. Yurt dışına çıktığınızda problem olan internet bağlantısına gerek kalmadan kullanabileceğiniz Spanish-English offline dict. bu anlamda benzerlerinden bir adım öne geçiyor. Uygulama genel olarak oldukça basit bir şekilde kullanılabiliyor.

İspanyolca fiil çekimleri için aşağıdaki uygulamalardan faydalanabilirsiniz:

YORUMLAR