Spanish Verb Conjugator 1.2.29 (Android)

Spanish Verb Conjugator

Spanish Verb Conjugator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spanish Verb Conjugator mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir İspanyolca fill çekimleri uygulamasıdır

Spanish Verb Conjugator oldukça pratik bir kullanım sunan ve aradığınız İspanyolca fiillere hızlı bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılan bir İspanyolca fiil çekimleri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Spanish Verb Conjugator size hem fiiller için kullanabileceğiniz bir İspanyolca sözlük hem de bir fiil çekimi öğrenme aracı olarak hizmet ediyor. Spanish Verb Conjugator'da listelenen 700 fiilin İngilizce karşılıklarını görebiliyorsunuz. Bu sayede İngilizce bilgisine sahipseniz fiilin anlamını da öğrenebiliyorsunuz. Spanish Verb Conjugator içerisinde 700'den fazla İspanyolca fiil bulunmakta. Kullanıcılar Spanish Verb Conjugator'ın arama bölümünü kullanarak farklı çekimlerini görmek istedikleri İspanyolca fiillerin köklerini yazabiliyorlar ve çekimlerinin listesini görebiliyorlar.

Spanish Verb Conjugator'da fiil çekimleri farklı kişilere ve zaman kiplerine göre ayrı ayrı listelenmekte. Uygulamayı internet bağlantınız olmadan kullanabilmeniz Spanish Verb Conjugator'ın en büyük artısı. Spanish Verb Conjugator'ın çevrimdışı çalışabilme özelliği onu yurtdışı seyahatleriniz için kullanabileceğiniz benzersiz bir araç yapıyor.

YORUMLAR