Special Enquiry Detail

Special Enquiry Detail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • Üretici

    G5 Entertainment

Special Enquiry Detail, ortağınızla birlikte karmaşık cinayetleri çözdüğünüz bir dedektiflik oyunu ve Android için ücretsiz.

Special Enquiry Detail, Android telefon ve tabletimizde oynayabildiğimiz dedektiflik oyunlarından biri. Turino ve Lamonte adında iki profesyonel dedektifle birbirinden karmaşık cinayetleri çözerek gizemli olayları gün yüzüne çıkarmaya çalıştığımız oyunda New York City’nin farklı noktalarına adım atıyoruz.

Kısmen ücretsiz olarak karşımıza çıkan dedetifçilik oyununda çözülmesi zor olayları tere yağından kıl çeker gibi çözebilen dedetifleri yönetiyoruz. Ortağımızla birlikte suç mahalini ziyaret ediyor ve ipuçları arayarak cinayetlerin nasıl işlendiğini anlamaya çalışıyoruz. İlk vakamız hayır kurumunda çalışan iki kızın şoke eden ölümü üzerine. Tabii ki ilerledikçe yani olayları çözmeye başladıkça daha fazla ölünün olduğu ve daha fazla şüphelinin olduğu vakalar veriliyor; çözmemiz isteniyor.

Kimi zaman yatak odasında kimi zaman banyoda kan içerisinde bulduğumuz cansız bedenleri incelemeye aldığımız oyunda ilerlemek gerçek hayattaki ile aynı. Odaları olabildiğince detaylı inceleyerek bizi katile götürecek ipuçları arıyor, parmak izlerini topluyor, kan örneklerini adli tıbın incelemesine sunuyoruz. Bir dedektiflik filminde karşımıza çıkan her şey oyuna aktarılmış.

Toplam 12 bölümden oluşan yani 12 cinayeti çözmeye çalıştığımız oyunun görselleri de oldukça kaliteli geldi. Odalardaki objeler, cesetler, dedetif araçları dahil her şey olabildiğince detaylı hazırlandığından göze oldukça hoş geliyor. Görsel çekiciliğin yanında oynanışı da başarılı buldum.

Obje bulmaya yönelik bulmaca oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız, iki dedektifin çözdüğü olayları konu alan Special Enquiry Detail oyununa bayılacaksınız.

YORUMLAR