Square InstaPic 3.0.3 (Android)

Square InstaPic

Square InstaPic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Square InstaPic uygulaması ile Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı Instagram için uygun kare boyutlara kırpma yapmaksızın getirebilirsiniz.

Instagram üzerinden paylaşılması gereken fotoğrafların kare olması zorunluluğu maalesef daha önceden farklı uygulamalar ile çekilmiş olan resimlerin Instagram'a aktarılmadan önce kırpılmasını mecburi kılıyor ve bu durum pek çok kullanıcının resimlerinden bazı detayların kaybolmasına neden oluyor. Square InstaPic uygulaması tam da bu durumun üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı araçlardan bir tanesi.

Uygulamayı kullandığınızda fotoğraflarınız üzerinde kesme işlemleri yapmadan kenar bölgeleri doldurabiliyor ve böylece onları kare şekilli hale getirebiliyorsunuz. Tabii ki daha sonra bu kare fotoğrafları Instagram üzerinden sorunsuzca paylaşmak da mümkün hale geliyor.

Uygulamanın temel özelliklerine kısaca göz atmak gerekirse;

  • Arkaplan rengi ve desenlerini belirleme
  • Sürükle bırak ve yakınlaştırma desteği
  • Yazılar ekleyebilme ve font değişiklikleri
  • Döndürme
  • Otomatik arkaplan renk tespiti
  • Kolaj hazırlama

Uygulamanın çok kolay kullanılır ve göze hitap eder bir arayüzünün bulunması kullanımını oldukça rahatlatıyor diyebilirim. Eğer Instagram'da paylaşacağınız fotoğrafları bozmadan aktarmak isterseniz göz atmanız gereken uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca uygulama içerisinde diğer sosyal ağlarda fotoğrafları paylaşmanızı sağlayabilecek butonların da mevcut olduğunu ekleyelim.

YORUMLAR