Square Quick

Square Quick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Square Quick uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan Instagram'da paylaşabileceğiniz kare fotoğraflar hazırlayabilir ve onları efektlendirebilirsiniz.

Square Quick uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Instagram üzerinde paylaşmak istedikleri fotoğraflarını herhangi bir şekilde kırpmadan kare bir hale getirmelerine yardımcı olan ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Hem kolayca kullanılabilen yapısı hem de kare fotoğraf yapma özelliğinin yanında sahip olduğu ek özellikler sayesinde uygulamanın denenmesi gerekenlerden bir tanesi haline geldiğini söyleyebilirim.

Uygulama, fotoğrafların kırpılmadan kare hale getirilebilmeleri için fotoğrafların çevrelerini bir dolguyla dolduruyor ve bu dolguyu dilerseniz düz beyaz yapabiliyor, dilerseniz de çeşitli efektler ve filtrelerden faydalanarak daha da güzel bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

Boşlukları doldurmakta kullanabileceğiniz arkaplan resimleri oldukça çeşitli olarak düzenlenmişler ve her keyfe uygun bir şeylerin olduğunu söyleyebilirim. Dilediğiniz gibi varolan arkaplan resimlerinden faydalandıktan sonra onların parlaklıklarını da düzenleyebiliyor, hatta ışık sızdırması, bulanıklık gibi efektlerle de süsleyebiliyorsunuz. Böylelikle Instagram'da benzer şekilde paylaşılmış olan diğer fotoğraflardan daha farklı bir yöntem izleyerek fotoğraflarınızın daha da güzel görünmesine yardımcı olabiliyorsunuz.

Fotoğrafların üzerine filigran atma ve böylece fotoğrafın sizin olduğunu kolayca belirtme imkanınız da mevcut. Instagram üzerinde direkt paylaşıma izin veren uygulama, etiket ve emojileri de desteklemesi sayesinde paylaşımlarınızın daha fazla kişiye doğru bir şekilde ulaşmasına izin veriyor.

Elbette çalışması için bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor ve bu nedenle 3G yahut Wi-Fi üzerinden bağlantı kurmayı unutmamalısınız. Yeni bir kare fotoğraf yapma uygulaması arayanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR