#Square

#Square
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

#Square uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan Instagram hesabınıza kırpma yapmadan fotoğraf yükleyebilirsiniz.

#Square uygulaması, Instagram hesaplarınızda kare şeklindeki fotoğraflar paylaşabilmek içn fotoğraflarınızdaki önemli detayları kırpmadan onu kare haline getirebilmek için kullanabileceğiniz bir uygulama. Android kullanıcılarının ücretsiz olarak kullanabilecekleri uygulama sayesinde, artık Instagram uygulamanızı kullanmaya ve fotoğraflarınızın kesilen kısımlarındaki detayların kaybolmasına katlanmanıza da gerek kalmıyor.

Instagram için yeniden boyutlandırma ve şekillendirme sırasında, uygulama kırpma işlemleri yerine fotoğrafın etrafına dolgu uygulama tekniğini kullanıyor ve böylece daha sonra bu dolgu alanına efektler yahut çerçeveler de ekleyebiliyor, dolayısıyla kırpılmış fotoğraflardan daha iyi sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken hem kameranızı kullanarak yeni bir fotoğraf çekebilir, hem de cihazınızın galerisinde kaydedilmiş olan önceki fotoğraflarınızı kullanabilirsiniz. Düzenleme seçenekleri tamamlandıktan sonra, fotoğraflarınızı güvenle Instagram ya da diğer sosyal ağ hesaplarınızdan paylaşmanız da mümkün.

Fotoğraflarınızın etrafına uygulanan dolgu bölümü tamamen düzenlenebilir bir boyuta ve renge sahip. Böylece fotoğrafınızla uyumsuz olacak ve kötü görünecek dolguların önüne geçebiliyorsunuz. Android kullanıcıları için illa ki olması gereken uygulamalardan birisi değil ancak fotoğrafçılıkla ilgilenenler ve Instagram hesabına çok fotoğraf yükleyenler için gerekli olanlardan bir tanesi.

Eğer Instagram fotoğraflarınızdaki detayları korumak istiyorsanız uygulamaya göz atmayı ve cihazınızda hazır olarak bulundurmayı unutmayın.