Star Wars: Commander

Star Wars: Commander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    321

  • Üretici

    Disney

Star Wars: Commander, evrenin en uzak galaksilerinde kendi üssünüzü kurup, savaştığınız aksiyon-strateji oyunudur.

Star Wars: Commander, Android akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon dolu strateji oyunudur. Bir yandan üssünüzü şekillendirdiğiniz, diğer yandan üssünüze gelen saldırıları önlemek için ordularınızı eğittiğiniz bu oyun Yıldız Savaşları hayranı olmasanız dahi sizi etkileyecektir.

Disney tarafından geliştirilen Star Wars: Commander oyununda iki taraf bulunuyor. Adalet ve özgürlük adına gösteriler yapan İsyancılar veya Galaksiyi kontrol altına almaya çalışan İmparatorluk, seçebileceğiniz taraflar arasında yer alıyor. Güçlü ve acıma duygusundan yoksun İmparatorluk mu? Kahramanlık peşinde olan İsyancılar mı? Kararınızı verdikten sonra farklı gezegenlerde kendinizi buluyor, zorlu görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Hikaye modu da içeren oyunda üssünüze yapılan saldırıları koruyabilmeniz için üreteceğiniz çok sayıda ünite var. Saptırıcı kalkanlar, kuleler, ağır topçular ve diğer savunma araçları emrinizde. Her birim için yükseltme uygulayarak gücünüze güç katabiliyorsunuz.

Star Wars: Commander, ücretsiz oynanabilse de fiyatı 1.99 dolardan 99.99 dolara kadar yükselen çok sayıda satın alım içermekte. Desteklenen 9 dil arasında Türkçe’nin olmaması da oyunun diğer büyük eksisi.

YORUMLAR