Steampunk Defense 2.0.100 (Android)

Steampunk Defense

Steampunk Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Steampunk Defense, kule savunma kategorisinde yer alan başarılı bir seçenek.

Steampunk Defense, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli ve sürükleyici bir kule savunma oyunu olarak akıllarımızda yer ediyor. Üst düzey bir deneyim yaşatıyor olmasına rağmen hiçbir ücret ödemeden indirebiliyor olmamız da oyunun hoşumuza giden detayları arasında bulunuyor.

Oyundaki temel amacımız akın akın gelen düşman saldırılarına karşı koymak ve hepsini yok etmek. Bu amaç doğrultusunda kullanabileceğimiz birçok farklı türde silah kuleleri bulunuyor. Bunları haritanın stratejik noktalarına yerleştirerek düşman birimlerini kısa sürede yok edebiliyoruz.

Bölümlerden kazandığımız puanla kulelerimizi güçlendirebilme şansına sahibiz. Düzenli yapılan güçlendirmeler bölümler esnasında epey avantaj sağlıyor. Oyunda üssümüze saldırıda bulunan çok sayıda askeri birime yer verilmiş ve bunların her biri kendine özgü saldırı güçlerine sahip.

Steampunk Defense'de 3 farklı ada bulunuyor ve bu adaların her biri farklı stratejik noktalara sahip. Dolayısıyla her birini tespit etmeli ve en verimli taktikleri uygulamalıyız.

Kule savunma oyunlarına karşı ilginiz varsa Steampunk Defense sizin için iyi bir seçim olacaktır.

YORUMLAR