Stonies 1.36.032 (Android)
Stonies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taş devrinde hayatta kalma mücadelesi vereceğiz.

Mobil platformda bizleri taş devri dönemine götürecek olan Stonies ücretsiz olarak yayınlandı. Upjers GmbH imzası ile geliştirilen ve yayınlanan Stonies ile bizleri oldukça kaliteli bir ortam bekliyor.

Mobil simülasyon oyunları arasında yer alan ve sürükleyici yapısı ile kısa sürede 1 milyondan fazla oyuncuyua sahip olan Stonies’de oyuncular hayatta kalabilmek için balık tutacak, ağaç kesecek, taş kıracak ve avlanacaklar.

Oyuncular avlarını pişirerek diğer aile üyeleri ile paylaşacaklar. Taş devri dönemini konu alacak olan yapımda insanlık tarihinin en eski dönemlerine yakından tanıma fırsatı elde edeceğiz. Oyuncular sevimli karakter modellemeleri ile karşımıza çıkan yapımda kendi köyümüzü inşa edecek ve yaşamaya çalışacağız. Benzersiz görevlerinde yer aldığı yapımda ses efektleri ve kusursuz grafiklerin her kesimden oyuncuğunun beğenisini kazanacak. Oyuncular farklı görevler ile bulundukları alanı keşfedecek ve hayatta kalmaya çalışacaklar. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan Stonies, iki farklı mobil platformda 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR