Sudoku Free 1.42 (Android)

Sudoku Free

Sudoku Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sudoku Free, Sudoku severlerin yada beyin jimnastiği yapmak isteyenlerin kullanabileceği yararlı ve ücretsiz bir Android sudoku uygulamasıdır.

Sudoku Free, son zamanlarda daha da popüler hale gelen sudoku oyununu Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamanızı sağlayan en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde dilediğiniz zaman beyin jimnastiği yapabilirsiniz.

Kağıtlarla uğraşmak yerine akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde sudoku oynamanızı sağlayan uygulama içerisinde 5 farklı zorluk derecesinde 1500'den fazla sudoku bulunmaktadır. Zorluk seviyeleri basitten zora doğru ilerlemektedir.

Etkileyici grafikleri ve sorunsuz oyun yapısı sayesinde eşsiz bir sudoku deneyimi yaşamanızı sağlayan uygulama içerisinde zorlandığınız zamanlarda ipuçları ile yardım alabilirsiniz. Oyunlarınıza ait zamanlama, en iyi zamanlama, ortalam süre ve karşılaştırma gibi belli başlı istatistikleri kaydeden uygulama ile geçmişe ait sudoku bilgilerinizi görerek ne kadar gelişim gösterdiğinizi net bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

2 Farklı temaya sahip olan oyunda hanginizi daha çok hoşunuza giderse onu seçerek oyununuzu oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunlar içerisinde yaptığınız hamleleri geri alma desteği de bulunmaktadır.

Ücretsiz olarak sunulan uygulama içerisinde reklamlar mevcuttur. Eğer reklamları görmek istemiyorsanız uygulamanın ücretli versiyonunu satın almanızı öneririm.

YORUMLAR