Sunshine Bay

Sunshine Bay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sunshine Bay ile kendi tropik adamızı inşa ederek yönetiyoruz

Sunshine Bay eğer Simcity tarzında şehir simülasyonu oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sunshine Bay'da kendimizi tropikal bir adaya sahip olan zengin birisinin yerine geçmiş olarak buluyoruz. Kendi cennetten çıkma tropik adamızda yapılacak tatilleri kusursuz bir hale getirebilmemiz için emrimize her türlü araç ve hizmet veriliyor.

Sunshine Bay'da temel amacımız adamızı ziyaret turistlerin tatillerinden memnun kalmasını sağlamak. Bu iş için yatlar ve hız tekneleri satın alabiliyor, saunalar ve jakuziler, lüks otel binaları inşa edebiliyor ve çevre düzenlemeleri yapabiliyoruz. Bunun yanında bize verilen görevleri tamamlayabiliyor ve ödüller kazanabiliyoruz. Oyunda arkadaşlarımızın sahip olduğu farklı adaları da ziyaret etmemize imkan veriliyor.

Sunshine Bay'da adanızdaki rutin işlerden sıkıldığınızda denize açılabilir ve farklı adaları keşfedebilir, hazine haritalarının peşinde koşabilir ve korsan altınlarını ele geçirebilirsiniz. Oyun kolay anlaşılabilir bir arayüze sahip ve her yaştan oyuncuya hitap ediyor.

YORUMLAR