Tales of a Viking: Episode One 1.56 (Android)

Tales of a Viking: Episode One

Tales of a Viking: Episode One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tales of a Viking: Episode One, kahramanlarınızın seviyesini yükselterek ilerleyeceğiniz sıra tabanlı bir Android strateji oyunu.

Tales of a Viking: Episode One, tam versiyonu ücretli olan fakat ücretsiz olarak da belirli bölümlerini oynayabileceğiniz RPG ve strateji karışımı bir Android oyunu. Kendi kahramanınıza sahip olduğunuz oyunda kahramanınızın seviyesini yükseltmek ilk amaçlarınızdan bir tanesi. Fakat iş seviye yükseltmekle bitmiyor. Kahramanınız ile savaşarak eşyalar düşürmeli ve bu eşyalarla daha güçlü bir kahramana sahip olmalısınız.

Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Tales of a Viking'in grafikleri 8 bit. Bu nedenle yüksek kaliteli grafik beklentiniz olmaması gerekiyor. Oyunun ilk bölümü olarak yayınlanan Episode one dışındaki diğer bölümleri oynayabilmek için ücret karşılığında satın almanız gerekiyor.

Oyunda kazandığınız puanları tüm diğer online oyuncuların aldığı puanlar ile kıyaslayarak ne kadar iyi olduğunuzu görebiliyorsunuz. Eğer iyi bir stratejistseniz bu oyunu Android telefon ve tabletlerinize indirip mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.