Talking Tom Cat 2 (Android)

Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    408,101

  • Üretici

    Outfit7

Talking Tom Cat 2 ile Android cihazınız komik bir konuşan kediye dönüşüyor

Android işletim sistemine sahip mobil cihazların en tanınan ve en popüler uygulamaları arasında yer alan Talking Tom Cat 2 toplamda 400 milyona yakın bir indirme sayısına sahip olan bir mobil konuşan kedi uygulamasıdır.

Ülkemizde Konuşan Kedi Tom 2 adıyla bilinen Talking Tom Cat 2 ilk versiyonunun yakaladığı başarının ardından gelişmiş özelliklerle birlikte yenilendi ve aynı başarıyı büyütmeyi başardı.

Talking Tom Cat 2 Android işletim mobil cihazınızı çok daha eğlenceli hale getiren bir uygulama. Uygulamada başrolde sevimli ve bir o kadar da sempatik bir kedi yer almakta. Tom adlı kedimiz gerçekleştirdiği çeşitli hareketlerle komik görüntüler oluşturmakta ve bizimle etkileşime geçmekte.

Talking Tom Cat 2'de Android mobil cihazımızın mikrofonunu kullanarak Tom ile konuşabiliyoruz. Tom ile konuştuktan sonra Tom bizim sesimizin tonunu değiştiriyor ve söylediklerimizi komik bir şekilde tekrar ediyor. Bolca kahkaha atmamıza neden olacak bu özelliği arkadaşlarınız üzerinde de deneyebilirsiniz ve birlikte eğlenebilirsiniz.

Talking Tom Cat 2'de Tom ile etkileşime geçebiliyoruz. Ekrana dokunarak Tom'u sevebiliyor, okşayabiliyoruz. Bunun yanında Tom'u dürtmemiz ve Tom'a meydan okumamız da mümkün. Talking Tom Cat 2 içerisinde yer alan küçük oyun ile altın akçeler toplayabiliyoruz.

Talking Tom Cat 2 birçok farklı kişiselleştirme seçeneği ile birlikte gelmekte. Uygulamada Tom'a çeşitli şapkalar, kemerler ve benzeri kıyafetler ile aksesuarlar giydirebiliyoruz ve daha komik görünmesini sağlayabiliyoruz. Kovboy kıyafetleri ve korsan kıyafetleri uygulamada yer alan kıyafetlerden bazıları.

Talking Tom Cat 2'de dikkati çeken bir diğer yenilik Tom'un artık sokaklardan kurtulmuş olması. Tom artık kendisine ait bir dairede yaşamakta ve biz de Talking Tom Cat 2'de Tom'un yeni evine konuk olmaktayız.

Talking Tom Cat 2'de sürpriz yenilikler de mevcut. Torba patlatma, yastık savaşı yapma ve osuruk sesleri Talking Tom Cat 2'de yer alan eğlenceli aktivitelerden bazıları. Talking Tom Cat 2'de gerçekleştirdiğiniz aktiviteleri ve yaptığınız eğlenceli hareketleri video olarak kaydedebilmektesiniz ve bu videoları Facebook ve YouTube gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmektesiniz.

Eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmek isterseniz Talking Tom Cat 2'yi kaçırmayın.

YORUMLAR