Taş Kağıt Makas Oyunu

Taş Kağıt Makas Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taş Kağıt Makas Oyunu, adından da kolayca anlaşıldığı üzere zaman geçirebilmek için oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir android oyunudur.

Taş Kağıt Makas Oyunu, çocukken belki de en çok oynadığımız oyunlardan biri olan, şimdilerde ise mobil platforma taşınan eğlenceli ve ücretsiz simülasyon oyunudur.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek, stres atmak yada sadece eğlenmek için oynayabileceğiniz oyunda herkes tarafndan bilinen standard taş kağıt makas oyun kuralları bulunuyor. Kağıt taşı, taş makası ve makas kağıdı keser. Tüm olayın bundan ibaret olduğu oyunda, rakibinizin hangini yapacağınız tahmin ederek sizde kendi hamlenizi yapmalısınız.

Saatlerce keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak kimin daha başarılı olduğunu görebilirsiniz. Fakat çoklu oyuncu ile oynama imkanı olmadığı için arkadaşınız ile birlikte ayrı ayrı oynayarak elde ettiğiniz skorları karşılaştırmanız gerekmektedir.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en eğlenceli ve basit oyunlardan biri olan Taş Kağıt Makas'ı ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR