Tennis Pro 3D 1.9 (Android)

Tennis Pro 3D

1.9
Tennis Pro 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tennis Pro 3D, Android tablet ve telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu bir tenis oyunu.

Tennis Pro 3D, Android işletim sistemli telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu bir spor oyunu. Turnuvalara katılabileceğiniz, teke tek meydan okuyabileceğiniz veyahut tek başınıza antrenman yapabileceğiniz tenis oyununun en dikkat çeken özelliği farklı kamera açısı.

Android cihazınızda yer verdiğiniz oyunlar arasında spor – tenis oyunları da varsa çizgi film tadında görseller sunan lakin uzun süreli oynattırmayı başaran Tennis Pro 3D oyunu ile tanışmalısınız. Görsel olarak mevcut oyunlarla kıyasladığımızda biraz geride kalsa da gerek birinci şahıs kamera açısıyla oynama imkanı sunmasıyla gerekse de farklı oyun modları içermesiyle benzerlerinden ayrılıyor.

Oldukça ufak boyutlu olduğundan hemen indirip oynayabileceğiniz bu tenis oyununda Tournament, Pro-Fun, Exhibition ve Challenges olmak üzere 4 seçeneğiniz var. Bu modlardan hepsiyle oynadım ve hepsinin ayrı keyif verdiğini söyleyebilirim. Oyun modlarının içeriklerinden kısaca bahsetmem gerekirse; Tournament modunda adında da anlayacağınız üzere eleme usulü maçlara katılıyorsunuz. Turnuva sonrası kupayı kazanmak için oldukça uğraş vermeniz gerekiyor. Pro-Fun modunu seçtiğinizde tek başınıza antrenman yapıyorsunuz. Karşıdan –nereden geldiği belli olmayan bir noktadan- üzerinize tenis topu atılıyor ve farklı noktalarda karşınıza çıkan hedef tahtalarına isabet ettirmeye çalışıyorsunuz. Diğer bir oyun modu Exhibition’da yapay zekaya karşı pratik yapıyorsunuz. En beğendiğim oyun seçeneği Challenges’da da amatör tenis oyuncularından profesyonellere birçok tenis oyuncusu ile maçlara çıkıyorsunuz ve kaybetme lüksünüz yok. Kazandıkça daha iyi atışlar yapan, daha çevik rakiplerle karşılaşıyorsunuz.

Oyunun kontrol sistemi alıştığımızın dışında olduğundan bahsetmek istiyorum. Atış yapmak veya gelen atışı karşılamak için basit kaydırma hareketini kullanıyorsunuz. Topu atacağınız yeri de kaydırma hareketinizle belirliyorsunuz. Bu, basit görünse de birinci şahıs kamera açısından oynadığınızdan oyuncuyu göremiyor ve rahat rahat kontrol edemiyorsunuz. İlk oynayışınızda biraz zorlanacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim.