Tentacle Wars 2.1.1 (Android)

Tentacle Wars

Tentacle Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tentacle Wars, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir strateji oyunu.

Tentacle Wars, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri bir strateji oyunu arayanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda hastalık kapmış hücrelerini onarmaya çalışan bir uzaylı yaşam formuna yardım etmeye ve söz konusu hastalıklı organizmaları iyileştirmeye çabalıyoruz.

İlginç bir oyun atmosferine sahip olduğunu belirtmemiz gerekiyor fakat altyapı olarak benzerlerine birçok kez rastlamıştık. Bu yüzden birçok oyuncu Tentacle Wars'a yabancılık çekmeyecektir. Oyunda söz konusu hastalıklı hücreleri yenebilmek için sağlıklı hücrelerden antikor transferi yapmamız gerekiyor.

Hastalık kapmış olan hücreleri iyileştirebilmek için üzerlerinde taşıdıkları sayı kadar antikora ihtiyacımız var. Sağlıklı hücrede o sayı kadar antikor yoksa görevi başaramıyoruz. Oyunda 80 tekli oyuncu görevi olduğunu hesaba katarsak kısa sürede tükenmeyeceğini garanti edebiliriz. Neyse ki tekli oyuncu görevlerinden sonra dilersek arkadaşlarımıza karşı da mücadele edebiliyoruz. Multiplayer desteği bu oyunun en güçlü olduğu noktalar arasında.

Gelişmiş grafikleri ve heyecanlı oyun yapısıyla Tentacle Wars, ilginç bir strateji oyunu deneyimi yaşamak isteyenlerin gözardı etmemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR