TEOG İngilizce Kelime Paketi 1

TEOG İngilizce Kelime Paketi 1
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TEOG sınavındaki İngilizce bölümüne bulunduğunuz her yerden çalışabilir, sınavı kolaylıkla halledebilirsiniz.

TEOG sınavına hazırlanan öğrenciler için hazırlanan TEOG İngilizce Kelime Paketi 1 uygulaması ile sınavdaki İngilizce bölümüne Android cihazlarınızdan da hazırlanabilirsiniz.

Kelime kartları ve testlerle İngilizce’ye kolaylıkla hazırlanabileceğiniz uygulamada, kelimeleri ezberleyebilir ve çalıştığınız kelimeleri farklı bir bölümde görebilirsiniz. Çalıştığınız kelimelerle ilgili karma testler çözerek, kendinizi test edebilmenize de imkan tanıyan uygulama sayesinde sınavı hiçbir zorluk çekmeden geçebilirsiniz. Çalışmaya başla butonunu kullanarak kelimeler, testler ve online testlere ulaşabilmeniz mümkün. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı bir süre sonra satın almanız gerekiyor, bu da öğrenciler için dezavantaj olmuş diyebilirim.

Uygulamayı dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarınıza kuracağınız programlar aracılığıyla akıllı tahta ve projeksiyonlarla sınıflarda kullanılabiliyor. Sürekli geliştirme aşamasında olan uygulamaya katkıda bulunmak isteyen öğretmenler de istedikleri kelime gruplarını geliştiriciye bildirerek eklenmesini sağlayabiliyorlar.

YORUMLAR