Terminator Genisys: Future War (Android)

Terminator Genisys: Future War

Terminator Genisys: Future War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Terminator Genisys: Future War mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Terminator Genisys: Future War eğer Terminatör filmlerini seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Terminator Genisys: Future War, Terminatör filmlerinin hikayesini Clash of Clans benzeri mobil strateji oyunu yapısıyla birleştiriyor. Oyunda insanlar ve makineler arasındaki savaşlara katılıyoruz ve dünyanın kaderini belirlemeye çalışıyoruz. Bize farklı tarafları seçme imkanı verilmekte.

Terminator Genisys: Future War'da kendi ordumuzu inşa ederek düşman üslerine gönderip bize gelen saldırıları durdurmak için çabalamaktayız. Savaşları kazandıkça kaynak elde edebiliyor ve kendi üssümüzü ve ordumuzu geliştirebiliyoruz. Oyunda yer alan taraflar kendilerine has birliklere, binalara ve geliştirmelere sahipler.

Online altyapıya sahip olan Terminator Genisys: Future War'da diğer oyunculara karşı PvP savaşları yapabiliyor, klanlara katılabiliyorsunuz.