The Blacklist: Conspiracy

The Blacklist: Conspiracy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Blacklist: Conspiracy, yeni bir FBI üyesi olarak olayları çözdüğünüz bir Android oyunu.

The Blacklist: Conspiracy, NBC kanalında yayınlanan suç, polisiye, drama türündeki popüler dizi The Blacklist’in Android platformuna çıkan resmi oyunu. Gameloft’un imzasını taşıyan oyunda dizide olduğu gibi gizemli olayları çözüyoruz ve dizide karşılaştığımız yerlerde bulunuyoruz.

Yeni bir FIB üyesinin yerine geçtiğimiz oyunda kaçak hırsızların, suikastçıların ve aranan diğer suçluların izini sürüyoruz. Suç mahallini inceleyerek şüphelileri sorguya çekiyor, yakaladığımız ipuçlarını analiz ederek gizemlerle örtülü olayları çözmeye çalışıyoruz.

Çok sayıda soruşturmaya dahil olduğumuz oyunda yaptığımız seçimler hikayenin gidişatını etkilediğinden büyük önem arz ediyor. Şüpheliyi FBI ekibine teslim etme veya potansiyel bir ajan olarak kullanma gibi seçimler yapabiliyoruz ki The Blacklist: Komplo oyununu benzerlerinden ayıran özelliklerden birisi de bu.

Türkçe dil desteğiyle gelen oyun sadece gizli objeleri bulma üzerine kurulu değil. Delil toplama ve incelemenin haricinde mini oyun ve bulmacalarla ipuçları buluyor, soruşturmaları yönetiyoruz. Dizi üzerine kurulmuş bu yapımı kesinlikle indirip oynamalısınız.

YORUMLAR