The Elder Scrolls Legends (Android)

The Elder Scrolls Legends

The Elder Scrolls Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    46

  • Üretici

    Bethesda Softworks

The Elder Scrolls Legends mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

The Elder Scrolls Legends eğer Elder Scolls oyunlarını seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz online altyapıya sahip bir kart oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Elder Scrolls Legends, PC ve iOS platformlarına çıkış yaptıktan sonra nihayet Android'e de geldi. The Elder Scrolls Legends bize kendi kart destemizi oluşturarak rakiplerimizle stratejik kart savaşları yapma imkanı veriyor. Oyunda farklı oyun modları yer almakta. Dilerseniz oyunu tek başınıza hikaye modunda oynayabiliyorsunuz. Bu modda rakiplerinizi yenerek yeni kartların kilidini açabiliyorsunuz.

The Elder Scrolls Legends'ın online oyun modunda ise yapay zeka yerine gerçek rakipler karşımıza çıkıyor ve heyecan yükseliyor. Dilerseniz arkadaşlarınıza, dilerseniz diğer oyunculara karşı kart destenizin gücünü sınayabiliyorsunuz.

The Elder Scrolls Legends bize sahip olduğumuz kartları geliştirme imkanı da veriyor. Maçları kazandıkça belli kartları daha güçlü hale getirebilmekteyiz.

YORUMLAR