The Voice (Android)

The Voice

The Voice
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Voice şarkı söylemekten keyif alanlara hitap eden ücretsiz bir uygulamadır.

The Voice ülkemizde yayınlanmış olan O Ses Türkiye yarışmasının orijinal versiyonunun uygulamasıdır. Kullanıcılar bu uygulamayı kullanarak sahip oldukları yetenekleri sergileyebilir ve arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

Eğer sesinize güveniyorsanız The Voice uygulamasını denemenizi öneriyorum. Uygulamanın en fazla öne çıkan noktası kullanıcılara keyifli bir şarkı söyleme deneyimi yaşatmak için pek çok araca ev sahipliği yapması. Bu araçları kullanarak şarkı söyleyebilir ve performansınızı kaydedebilirsiniz.

Uygulamada aralarında Pharrel Willians, Miley Cyrus, Bastille, Imagine Dragons, Lady Gaga, Passenger, Bruno Mars, Rihanna, Pink, Ariana Grande gibi ünlülerin bulunduğu sanatçıların şarkıları yer alıyor. Bunlardan istediğinizi seçerek şarkı söyleyebilirsiniz. Eğer performansınızdan memnun kalmazsanız tekrar kayıt edebilirsiniz. Elbette kaydettiğiniz videolarınızı Facebook ve Twitter gibi sosyal medya araçları üzerinde paylaşabilirsiniz.

Şarkı söylemeyi seviyor ve bunu profesyonele yakın bir şekilde icra etmek istiyorsanız The Voice uygulamasına mutlaka göz atın.

YORUMLAR