The Wall - Medieval Heroes 1.0 (Android)

The Wall - Medieval Heroes

1.0
The Wall - Medieval Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    78

  • Üretici

    Anuman

The Wall - Medieval Heroes, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kule savunma ve kaynak yönetimi oyunudur.

The Wall - Medieval Heroes, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri bağımlılık yapan bir kule savunma ve kaynak yönetimi oyunudur.

Strateji, kule savunma ve kaynak yönetimi oyunlarında yer alan öğeleri oldukça başarılı bir şekilde harmanlayan bu yenilikçi oyun, sizlere farklı bir oynanış deneyimi sunuyor.

Köyünüzü geliştireceğiniz ve sahip olduğunuz kaynaklar yardımıyla köyünüzü barbarlardan korumak için savunma binaları inşa edeceğiniz oyunda, başarılı olmak istiyorsanız iki alanda da en iyi stratejiyi belirleyerek hareket etmeniz gerekiyor.

Ayrıca köyünüzü savunmak için kullanabileceğiniz 14 farklı ünitenin yer aldığı oyunda, hem savaşçılarınızı hem de savunma binalarınızı geliştirebilirsiniz. Bu sayede düşmanlarınıza karşı avantaj elde ederek, savaşlarda başarı kazanabilirsiniz.

7 farklı oyun modunu sizlere sunan The Wall - Medieval Heroes, sizleri oldukça heyecan ve aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.

Köyünüzü savunmak için köy duvarlarının arkasında askerlerinize ve savunma binalarına yer vereceğiniz oyunda stratejinizi en iyi şekilde belirlemenin dışında kaynaklarınızı da en iyi şekilde yönetmelisiniz.

YORUMLAR