The Wesport Independent 1.0.0 (Android)

The Wesport Independent

The Wesport Independent
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    117

  • Üretici

    Coffee Stain Studios

The Wesport Independent mobl cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

The Wesport Independent oldukça ilginç bir hikayeye sahip olan bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir sansür simülatörü olan The Wesport Independent eğer Papers, Please oyununu oynadıysanız benzer yapısıyla sizi cezbedebilecek bir yapım. Oyunumuzun hikayesi yeni savaştan çıkmış ve baskıcı bir faşist partinin iktidara geldiği bir ülkede geçiyor. Biz ise bu ülkedeki son özgür yayın yapabilen gazetelerden birinde çalışan bir editörün yerine geçiyoruz. Gazetemizin yayın hayatını devam ettirmek ise oldukça zorlu bir süreç; çünkü bir yandan sansürcü hükümet nefesini ensemizde hissettiriyor, diğer yandan da muhalif kesim seslerini duyurmak ve gerçekleri öğrenmek istiyor. Biz ise ne yapabileceğimizi seçebilme imkanına sahibiz; tabi sonuçlarına katlanmak koşuluyla.

The Wesport Independent'de yapmamız gereken şey gazetemizde yayınlanacak içerikleri denetlemek ve gerektiğinde bu içerikleri sansürlemek ya da tamamen yayından kaldırmak. Bunun yanında içeriklerde bütün gerçeklere yer vermemeyi de tercih edebiliriz. Ne de olsa bu şekilde yalan söylememiş olabiliyoruz.

Oyun boyunca bize farklı ünlü kişilerden, direniş başkanlarından veya iktidar yetkililerinden mektuplar gelebiliyor. Bu mektuplara verdiğimiz cevaplar, aldığımız bütün kararlar oyunun nasıl sonlanacağını belirlemekte.

YORUMLAR