TickTick (Android)

TickTick

TickTick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TickTick, detaylı seçenekler sunan yapılacaklar listesi ve görev yönetimi uygulaması.

TickTick, adından da tahmin edeceğiniz üzere yapılacaklar listesi hazırlamak aynı zamanda görev yönetimi için kullanabileceğiniz bir uygulama. Gün içerisinde gerek işte gerekse de günlük hayatınızda yapmanız gerekenleri girerek unutma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Android platformunda ücretsiz olarak karşımıza çıkan onlarca yapılacaklar listesi ve görev yönetimi uygulamalarından TickTick bulut tabanlı çalııyor ve hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara yönelik hazırlanmış olduğunu söyleyebilirim. Bir cihazınızda oluşturduğunuz görev veya hazırladığınız günün atlanmaması gereken işleri listesi tüm cihazlarınızla senkronize oluyor. Bu sayede konum ve cihaz fark etmeksizin dilediğiniz cihazdan verilerinize ulaşabiliyorsunuz.

Takvim uygulamasıyla entegre çalışmasıyla ilerleyen gün ve haftalardaki işlerinizi de hatırlamanıza yardımcı olan uygulamada etiket ekleme, harita üzerinde işaretleme yapma, öncelik sırası belirleme, görevlere dosya ekleme, sesle giriş yapma gibi ekstra özellikler bulunuyor.

YORUMLAR