Tiny Phone People

Tiny Phone People
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Phone People ile Android cihazlarınızın ekranını ilginç bir temayla kişiselleştirebilirsiniz.

Android cihazlar için pek çok sayıda ekran kişiselleştirme uygulaması sunuluyor. Fakat açık olmak gerekirse Tiny Phone People kadar eğlenceli ve interaktif bir deneyim sunanına denk gelmemiştik.

Daha kişisel bir Android kullanım deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara yönelik tasarlanan bu uygulama, ekranımızda sevimli bir kasaba çıkartıyor. Bu kasabada yaşayan insnaların günlük aktivitelerini izleyebiliyor ve hatta onlarla etkileşime girebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi taraflarından biri grafik kalitesi. Gelişmiş grafiklere ve detaylı modellemelere sahip olan Tiny Phone People'da animasyonlar da bir o kadar akıcı ve kaliteli. Uygulamada ister erkek ister kadın karakter seçebiliyoruz. Seçtiğimiz karakterin gün içerisinde yaptığı her türlü aktiviteyi ekran üzerinden takip etme şansına sahibiz. Yemek yerken, uyurken ve hatta spor yaparken bile onu izleyebiliyoruz.

Uygulamayı kullanabilmek için Tiny Phone People ikonuna tıklayarak duvar kağıdı olarak seçmemiz gerekiyor. Uygulama üzerinden çeşitli ayarları yapmak da mümkün. Genel olarak ilginç bir deneyim sunan Tiny Phone People, oyun tarzında hazırlanmış atmosferiyle kısa sürede favori uygulamalar arasına girecektir.

YORUMLAR