Tır Simülatörü 1.4 (Android)

Tır Simülatörü

1.4
Tır Simülatörü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tır Simülatörü gerçekçi fizik hesaplamalarına yer veren bir simülasyon oyunudur

Tır Simülatörü eğer simülasyon türündeki tır oyunu örneklerini oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileciğiniz bir tır simülasyonu olan Tır Simülatörü temel olarak dev tırlarınm şoför koltuğuna oturmanızı ve zorlu görevler ile meşgul olmanızı mümkün kılıyor. Oyunda temel olarak şehirdeki en yetenekli tır şoförü olmak için mücadele ediyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için dev römorkları bularak tırımızla bu römorkları çekmemiz ve belirlenen süre içerisinde römorku hedef noktaya teslim etmemiz gerekiyor. Bu işi şehir içindeki yollarda yaparken yoğun trafikle boğuşuyoruz. Oyunda görevleri tamamladıkça yeni tırların kilidini açmamıza izin veriliyor. 7 farklı tır seçeneği Tır Simülatörü'nde yer almakta.

Tır Simülatörü gerçekçilik ön planda tutularak geliştirilmiş bir oyun. Detaylı fizik hesaplamalarının yanısıra hasar modellemesi, yakıt durumu, gece - gündüz döngüsü oyunun gerçekçi bir hava kazanmasını sağlıyor. Oyunda tırımızı dilersek kokpitten, dilersek dış kamera açılarından birini kullanarak yönetebiliyoruz. Klasik otomatik vites seçeneğinin yanısıra manuel vites seçeneği de oyuna eklenmiş.

Tatmin edici bir grafik kalitesi sunan Tır Simülatörü, mobil cihazlarınızda tır sürme keyfini yaşamanız için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR