Toca Builders 1.0.6 (Android)

Toca Builders

Toca Builders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toca Builders, çocuğunuzun yaratıcılığını kullanarak oynayabileceği eğlenceli bir Android oyunu.

Toca Builders, Toca Boca’nın çocuklar için özel hazırladığı mobil oyunlar arasında ve hem arayüzü hem de oynanışı ile çocukların ilgisine çekebilecek harika bir yapım. Android tablet ve telefonunuza indirip çocuğunuzun beğenisine sunacağınız bu yapımın en önemli özelliği tamamen ücretsiz olması, üçüncü şahıs reklamlar sunmaması. Yani gönül rahatlığıyla cihazınızı çocuğunuza verip oynatabilirsiniz.

Dünyanın önde gelen oyuncak firmalarından Toca Boca’nın çocuklar için geliştirdiği eğlenceli oyunlardan biri olan Toca Builders çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecekleri harika bir Android oyunu. Hiçbir kuralın, zaman kısıtlamasının olmadığı oyun nesne inşa etme üzerine kurulu.

Her yaşta çocuğun rahatlıkla oynayabileceği şekilde tasarlanmış bir oyun olan Toca Builders’de Blox, Cooper, Vex, Strech, Connie, Jum Jum (Keşke bu isimler Türkçe olsaydı.) adlarını taşıyan birçok karakter ile kafanızdaki nesneyi oluşturmaya çalışıyorsunuz. Karakterlerin her biri farklı özelliği sahip. Örneğin; Blox adından da anlayacağınız üzere blokları atma ve kırmada mükemmel. Vex, blokları yan yana dizebilme konusunda usta. Strech blokları herhangi bir yere yerleştirmede çok iyi. Connie, blokları taşıyan üşünmeden kaldırabilen bir karakter. Jum Jum da blokları renklendirmede iyi. Tüm bu karakterleri işlerini yaparken izlemek ise son derece keyifli.

Çocukların kendi dünyalarında hayal ettikleri nesneleri ortaya çıkarabilecekleri eşsiz bir oyun olan Toca Builders’de blokları oluşturan inşaatçıların kontrolü de oldukça basit. Blokları çevirirken, yuvarlarken, kırarken ve taşırken basit dokunma ve kaydırma hareketlerini kullanıyorsunuz.

Çocukların ilk görüşte ilgilerini çekmek amacıyla rengarenk ve son derece sade bir arayüz sunan Toca Builders’ı mobil cihazlarda oyun oynamayı seven çocuğu olan herkese öneririm.