Toca Cars 1.0.4 (Android)

Toca Cars

Toca Cars
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toca Cars, çocukların büyük bir beğeniyle oynayabileceği bir yarış oyunu.

Toca Cars, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir yarış oyunu olarak dikkat çekiyor.

Keyifli atmosferiyle dikkat çeken bu oyunda çocuksu bir evrende kemerlerimizi bağlıyor ve heyecan dolu yarışlara konuk oluyoruz. Grafikleri ve oynanış özelliklerini göz önüne aldığımızda Toca Cars'ın yetişkinlerden ziyade çocuklara hitap ettiğini söyleyebiliriz. Sevimli grafiklerin ve çocuksu modellemelerin görev yaptığı oyun çocukların kısa sürede favorisi olacaktır.

Oyunda tamamen geri dönüştürülmüş kutulardan oluşan bir dünyada yarışlara katılıyoruz. Katıldığımız yarışların en büyük özelliği hiçbir kurala bağlı olamaları. Aracımızı istediğimiz gibi sürmekte özgürüz. İster yolda kalıp yarışı bitirebilir istersek de oyun dışına çıkarak çılgın hareketler yapabiliriz.

Toca Cars'da dikkatimizi çeken en önemli özellik oyuncuların kendi haritalarını oluşturabilecekleri editör modu. Bu moda girdiğimizde pek çok seçenekten oluşan bir listeye sahip oluyoruz. Listeden seçtiğimiz parçaları (rampalar, bariyerler, ağaçlar vb...) piste yerleştirebiliyor ve daha sonra bu pistler üzerinde yarışabiliyoruz. Açıkçası bu denli bir serbestlik sağlaması epey hoşumuza gitti çünkü çocukların hayalgücü gelişimine epey katkıda bulunuyor.

YORUMLAR