Todoist 1.3 (Android)
Todoist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    71

  • Üretici

    Doist

Todoist, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz yapılacak işler ve kişisel görev yönetimi uygulamasıdır.

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve büyük ölçüde verimliliğinizi arttıracak bir uygulama olan Todoist ile hem yapılacak işler listelerinizi hazırlayabilir hem de kişisel görev yönetiminizi kolayca yürütebilirsiniz.

Cep telefonlarınız, masaüstü bilgisayarınız ve web üzerinden kullanabileceğiniz uygulama, sorunsuz bir şekilde tüm cihazlarınız arasında görevlerinizi senkronize edebilmektedir.

Sınırsız sayıda görevi yönetebileceğiniz Todoist ile projeleriniz içerisinde yer alan farklı görevleri düzenleyebilir ve görev listelerinizi bulut sunucular üzerinde saklayabilirsiniz. Böylece tüm görev yönetimlerinize hem çevrimiçi olarak hem de çevrimdışı olarak rahatça ulaşabilirsiniz.

Eğer uygulamanın ücretsiz sürümünden memnun kalırsanız, Premium sürümünü satın alarak; SMS ile haber verme, e-posta ve mobil hatırlatıcılar, renkli etiketler, arama filtreleri ve çok daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz.

Tüm platformlar üzerinden ulaşabileceğiniz kolay kullanımlı ve güvenilir bir görev yönetimi uygulamasına ihtiyacınız varsa Todoist'i mutlaka denemenizi öneririm.

Uygulama hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR