Top Gear: Stunt School

Top Gear: Stunt School
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Gear: Stunt School Android oyununda ikonik şehirlerde modifiyeli araçlarla tehlikeli yarışlara katılıyorsunuz.

Top Gear: Stunt School, adından da tahmin edeceğiniz üzere klasik yarış oyunlarından farklı çizgisi olan bir araba yarış oyunu ve BBC’nin imzasını taşımasıyla öne çıkıyor. Modifiye edilmiş özel araçlarla dünya turu attığımız oyunda birbirinden çılgın hareketler yaparak olabildiğince yüksek puan kazanmaya çalışıyoruz.

Klasik yarış oyunlarından sıkıldıysanız spor arabalarla fizik kurallarını hiçe sayarak ölüme meydan okuyabileceğiniz bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Resmi Top Gear oyunu olarak karşımıza çıkan yapımda serinin diğer oyunları gibi bölüm bölüm ilerliyoruz ve yarışları kazandıkça rütbe atıyoruz.

Her bölümde ne yapmamız gerektiği bölüm başlamadan belirtiliyor. Kısa uyarı yazısını okuduktan sonra yarışa başlıyoruz. Bölümlerde yaptıklarımız farklılık gösterse de kurallar değişmiyor. Gazı köklemeden rampalardan uçmanın veya sarmal köprülerden düşmeden geçmenin bir yolu yok. Gazdan elimizi hiç çekmeden sürmek zaten zorken bir de bunu kusursuzca yapmamız isteniyor. Çizgimizi kaybedersek kolaylıkla kenarlara vuruyor ve gerçek zamanlı hasar sistemini devreye sokmuş oluyoruz.

Tehlikeli yarışlara arkadaşlarımızı da davet etmemize izin veren Top Gear: Stunt School oyunu bizlere hız, adrenalin duygusunu doyasıya yaşattı.