TopOnda 1.2.0 (Android)

TopOnda

TopOnda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tartışmaya son! Maçın önemli pozisyonlarını oylayarak takımınıza destek olun.

TopOnda, Süper Lig maçlarını takip etmekle kalmayıp hakem kararlarını ve pozisyonları oylayarak maçlara dahil olabildiğiniz bir futbol uygulaması. Futbol tutkunlarının bir araya gelerek oluşturduğu uygulamayı Android telefonunuza indirin, takımınıza destek olun.

Mobil platformda fikstür, puan durumu, goller, maç özetleri, canlı maç sonuçları takibi için onlarca Türkçe futbol uygulaması mevcut ancak maça dahil eden çok fazla uygulama yok. Android telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz TopOnda uygulaması ile hakemin maç sonrasında tartışma yaratacak kararları sıcağı sıcağına oylayarak tepkinizi gösterebiliyor, pozisyonları usta yorumcular gibi değerlendirebiliyorsunuz. Aynı gün birden fazla maça dahil olma şansına da sahipsiniz.

Canlı maç anlatımını önemli pozisyonlarla beraber grafiksel arayüzle sunan ve anlık bildirimlerle de destekleyen futbol uygulamasıyla sadece Süper Lig maçlarını takip edebiliyorsunuz. Maç sonuçları, maçın önemli pozisyonları dışında fikstür ve puan durumu da gösteriliyor.

YORUMLAR