Total Conquest 1.0.1 (Android)
Total Conquest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,436

  • Üretici

    Gameloft

Total Conquest, Android cihazlarınız üzerinde dünya üzerindeki birçok oyuncuyla beraber oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz çoklu oyunculu bir strateji oyunu olan Total Conquest ile dünya üzerindeki birçok oyuncuyla ittifaklar kurabilir veya karşılıklı olarak savaşabilirsiniz.

Roma imparatorluğunda bir vali olarak başlayacağınız oyunda, kendi görkemli şehrinizi kurmalı, ordularınızı eğitmeli ve savaşlara girmelisiniz.

Şehrinizi düşman işgalinden korumak için kuleler, tuzaklar, duvarlar, kapılar ve daha birçok farklı bina inşaa etmeli, ordunuzu güçlendirmeli ve düşmanlarınıza karşı koymalısınız.

Kendi emriniz altında farklı özelliklere sahip olan 10 farklı birim bulunmaktadır ve bu birimlerden olabildiğince faydalı bir şekilde yararlanmaya çalışmalısınız.

Şansınızı arttırmak için diğer oyuncularla ittifaklar kurabilir ve savaşlara ittifak oyuncularınızla birlikte katılabilirsiniz. Müttefiklerinizle yan yana savaşacağınız tüm savaşları kazanarak liderler listesinde en üstlere tırmanabilirsiniz.

Çevrimiçi strateji oyunlarını seviyorsanız, Gameloft firması tarafından geliştirilen Total Conquest'i mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR