Tower Crush 1.1.4 (Android)

Tower Crush

Tower Crush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tower Crush, Android işletim sistemi kullanan platformlarda oynanabilen bir kule savunma oyunudur.

Tower Crush, Android telefon ve tabletler üzerinde çalışan bir kule savunma oyunudur. 

Impossible Apps tarafından geliştirilen ve Dünya üzerinde 2 milyondna fazla oyuncusu bulunan Tower Crush, kule savunma oyunları arasında ücretsiz olan ve en çok tutulanlardan bir tanesi. Tower Crush, en çok 6 kat içeren 1 kule inşa ettiğiniz, kulenizi silahlarla donattığınız, silahları geliştirdiğiniz, kuleyi evrimleştirdiğiniz ve muhteşem savaşlar sonunda rakiplerinizi alt ettiğiniz destansı bir bağımsız oyundur. 

Oyunda kendimize ait bir kulemiz bulunuyor ve bu kuleyi altı kata kadar yükseltebiliyoruz. Her kata farklı bir silah koyabildiğimiz gibi bu silahlar, füzeden topa kadar değişebiliyor. Bölümler arasında ilerleyerek kazandığımız altınlar ile bu silahların gücünü arttırıp, yenilerini satın alabiliyoruz. Keza satın aldığımız katların da güçleri artabiliyor ve ev sahipliği ettikleri silahlara ekstra özellikler sunabiliyorlar. 

Hikaye tarafını rahatlıkla oynayabildiğiniz ounun bir de "vs. friends" yani arkadaşa karşı oyna bölüm var. Burada aynı oyunu oynayan bir arkadaşınızı seçerek, ona karşı amansız bir mücadelenin içine girişebiliyorsunuz.

YORUMLAR