Trabzonspor Marşları

Trabzonspor Marşları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trabzonspor Marşları Android uygulaması ile cihazınızda her zaman takımınızın resmi marşlarına ulaşabilirsiniz.

Trabzonspor Marşları uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve olabildiğince basit tasarlanmış bir uygulama. Zira uygulamayı kullanarak ülkemizin 4 büyüklerinden olan Trabzonspor için hazırlanmış olan marşlara kolayca ulaşabilir, böylece onları istediğiniz an dinleme fırsatına erişebilirsiniz.

Uygulamanın renkleri Trabzonspor'a uygun bir şekilde hazırlanmış ve bu nedenle seveceğinize inanıyorum. Varolan marşlar da yüksek kalitede yüklendikleri için ses kalitesi anlamında bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Direkt olarak marş isimleri üzerine tıklamak onları çalmaya başlamak için yeterli.

Bunun yanında takımın marşlarını hiç zorlanmadan telefonunuzun zil sesi melodisi haline getirebilir ve telefonunuz her çaldığında istediğiniz marşın duyulmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama içerisinden zil sesi yapmak bazı telefon modellerinde mümkün olmayabiliyor ve eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız tek yapmanız gereken telefonunuzun zil değiştirme menüsünden marşın müzik dosyalarını seçmek.

Maalesef bu zil sesi özelliğinden SD kartı olmayan telefonlar faydalanamıyorlar. Trabzonspor Marşları uygulaması takım taraftarlarının beğenerek kullanacakları bir uygulama olacaktır. Basit ve sade yapısı sayesinde kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı da sanmıyorum.

YORUMLAR