Translator 8.1 (Android)

Translator

8.1
Translator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir çeviri uygulamasıdır.

Translator, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dil uygulamasıdır. Yurtdışına çıkacağınız zaman veya yabancı birileriyle konuşmanız gerektiğinde çok işinize yarayabilecek olan Translator, mobil uygulama marketlerinin derinliklerinde kalmış değerli bir uygulama.

Gerçek anlamda düzgün bir çeviri yapabilen uygulama genellikle çeviri uygulamalarının karşılaştığı sorunu çözmüş gibi görünüyor. Genellikle bir dilden başka bir dile çeviri yaparken anlam kaymaları yaşanır fakat Translator da çok az anlam kaymasına rastladığımı söylemeliyim.

Önemli bir iş toplantısı ya da iş görüşmesi yapacağınız zaman veya arkadaş edinmek istediğiniz zaman yabancı dil eksikliği yüzünden kendinizi geride kalıyor gibi hissediyorsanız bu uygulama buna bir son verebilir diye düşünüyorum.

Uygulamayı kullanmak da gayet kolay diyebilirim. Yapmanız gereken öncelikle girdi ve çıktı için dilleri seçmek. Ardından da çevrilmesini istediğiniz cümleyi ya da kelimeyi yazıyor veya konuşarak elde edebiliyorsunuz.

40'dan fazla dilin bulunduğu uygulamada Türkçe dili de mevcut olduğundan Türkçe'den istediğiniz dile çeviri yapma şansına sahipsiniz. Ayrıca bununla birlikte çevirdiğiniz dildeki karşılığını da sesli olarak dinleyebiliyorsunuz.

Kısacası her şeyiyle başarılı bir çeviri uygulaması olan Translator'ı herkese tavsiye ediyorum.