Transporter Plane 3D 1.0.3 (Android)

Transporter Plane 3D

Transporter Plane 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli fakat bir o kadar da zor bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkan Transporter Plane 3D Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Transporter Plane 3D özellikle uçak simülasyonlarından keyif alan oyunseverlere hitap eden ücretsiz bir Android oyunudur.

Adından da anlaşılacağı üzere oyunda kargo uçakları ve diğer türden hava taşıtlarının kontrolünü ele alıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi bu devasa uçakları kontrol etmek hiç de kolay değil. Oyunda yer alan kontrollerin geribildirimi oldukça iyi.

Ekranın farklı yerlerine serpiştirilmiş kontrol mekanizmaları ile uçağımızı kontrol edebiliyoruz. Sol üst kısımda bulunan kamera butonuna tıklayarak kamera açılarıyla oynama şansına sahibiz. Bu fonksiyon özellikle sıkışık mekanlarda yapacağımız hamleler esnasında büyük yardımda bulunuyor. Grafik kalitesi herhangi bir simülasyon oyunundan beklendiği gibi üst düzeyde. Üç boyutlu detaylı grafikler oyundan alınan keyfi artırıyor. Onlarca farklı bölümün bulunduğu oyunda tüm bölümler açık ve hiçbir ücret ödemeden oynanabiliyor.

Genel olarak başarılı bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkan Transporter Plane 3D her yaştan oyunseverin beğenerek oynayacağı oyunlardan biri.

YORUMLAR